Garantirà places als centres públics?

aaaaLa LOMCE (article 1.68) obliga l’Administració a garantir places escolars suficients, però no necessàriament en un centre públic. Si aquests centres no basten per cobrir la demanda, què en fareu? Reforçareu la xarxa pública o, més bé, ofertareu places en la concertada?

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s